Events

27 September - 1 August 2019

Inschrijving commissie infomail

25 March 2019

Lunchlecture Ellips

26 March 2019

LaTeX training

27 March 2019

SPrInt 2019

28 March 2019

Karaoke borrel

29 March 2019

Lanistae cantus

4 April 2019

Borrel

11 April 2019

Borrel

29 April - 2 May 2019

Wervingsdagen Interviewing Days

7 May 2019

Lunch lecture ENTER

8 May 2019

Symposium 2019

10 - 12 May 2019

Batavierenrace 2019

21 May 2019

ALV 30.4

23 May 2019

Borreltocht ProZAc

28 May 2019

Borrel XL

5 June 2019

BMT Feest #4

12 June 2019

VerkiezingsALV
All events




Protpraat




Wouter: "Ik voel me net een papa-vogel."

Kijk hier voor alle nieuwe Protpraat!

Stuur hier Protpraat in

Protagoras Agenda

Inschrijving commissie infomail

Thursday 27 September - 1 August 2019 - Overig

Lunchlecture Ellips

Monday 25 March 2019 - Overig

LaTeX training

Tuesday 26 March 2019 - Overig

SPrInt 2019

Wednesday 27 March 2019 - Overig

Karaoke borrel

Thursday 28 March 2019 - In Vivo

Lanistae cantus

Friday 29 March 2019 - Overig

Borrel

Thursday 4 April 2019 - In Vivo

Borrel

Thursday 11 April 2019 - In Vivo

Lunch lecture VisualSonics

Wednesday 24 April 2019 - Gemini-Zuid 3A.08

Wervingsdagen Interviewing Days

Monday 29 April - 2 May 2019 - Overig

Lunch lecture ENTER

Tuesday 7 May 2019 - Gemini-Zuid 3A.08

Symposium 2019

Wednesday 8 May 2019 - Overig

Batavierenrace 2019

Friday 10 - 12 May 2019 - Overig

Ouderdag 2019 vrijwilligers

Wednesday 15 May 2019 - Overig

ALV 30.4

Tuesday 21 May 2019 - Gemini-Zuid 4.24

Borreltocht ProZAc

Thursday 23 May 2019 - Overig

Borrel XL

Tuesday 28 May 2019 - Overig

Borrellezing Patentwerk

Tuesday 4 June 2019 - In Vivo

BMT Feest #4

Wednesday 5 June 2019 - Villa Fiesta

VerkiezingsALV

Wednesday 12 June 2019 - Overig

Back up

 

 

 

 

 

Openingstijden Prothok
(Gemini-Noord 1.60)

Openingstijden
Maandag
12:00 - 17:00
Dinsdag
09:00 - 17:00
Woensdag 
09:00 - 17:00
Donderdag 
09:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 17:00
 
  

 

 

 

Studievereniging der Biomedische Technologie  "Protagoras"

Technische Universiteit Eindhoven (TU/e)
Gemini-Noord 1.60
Postbus 513
5600 MB Eindhoven
Telefoon: 040 - 247 2758
E-mail:
bestuur@protagoras.tue.nl
www.protagoras.tue.nl