Events

27 September - 1 August 2019

Inschrijving commissie infomail

31 October - 21 December 2018

Bier- en feestmail

15 November 2018

Informatiebijeenkomst BuEx

15 November 2018

Borrel

19 November 2018

Stagevoorlichting

21 November 2018

BMT Feest 2

22 November 2018

Borrel

22 November 2018

Borrelen Bikken Bowlen

26 November 2018

Career Event 2018

27 November 2018

UBierproefavond

29 November 2018

Borrel

3 - 4 December 2018

Lustrum: feest

5 December 2018

Lustrum: glowgolf

6 December 2018

Lustrum: 30 bierenborrel

7 - 8 December 2018

Lustrum Gala

13 December 2018

Borrel

20 December 2018

Borrel
All events




Protpraat




Amber: "Ik ben de geilste jonkvrouw van het introkamp."

Kijk hier voor alle nieuwe Protpraat!

Stuur hier Protpraat in

Protagoras Agenda

Inschrijving commissie infomail

Thursday 27 September - 1 August 2019 - Overig

Bier- en feestmail

Wednesday 31 October - 21 December 2018 - Overig

Informatiebijeenkomst BuEx

Thursday 15 November 2018 - In Vivo

Borrel

Thursday 15 November 2018 - In Vivo

Stagevoorlichting

Monday 19 November 2018 - Collegezaal Gemini-Zuid

GalaCo presents: Dansworkshop

Tuesday 20 November 2018 - In Vivo

BMT Feest 2

Wednesday 21 November 2018 - Villa Fiesta

Borrel

Thursday 22 November 2018 - In Vivo

Borrelen Bikken Bowlen

Thursday 22 November 2018 - In Vivo

Career Event 2018

Monday 26 November 2018 - Corona zaal Luna

UBierproefavond

Tuesday 27 November 2018 - In Vivo

Borrel

Thursday 29 November 2018 - In Vivo

Lustrum: Prots Prijzen Parade

Monday 3 December 2018 - Gemini Hal

Lustrum: feest

Monday 3 - 4 December 2018 - Villa Fiesta

Lustrum: 'Wie is de Mol?' - avond 2

Tuesday 4 December 2018 - In Vivo

Lustrum: glowgolf

Wednesday 5 December 2018 - Overig

Lustrum: 30 bierenborrel

Thursday 6 December 2018 - In Vivo

Lustrum Gala

Friday 7 - 8 December 2018 - Overig

Borrel

Thursday 13 December 2018 - In Vivo

Borrel

Thursday 20 December 2018 - In Vivo

Borrel

Thursday 10 January 2019 - In Vivo

Borrel

Thursday 17 January 2019 - In Vivo

Borrel

Thursday 24 January 2019 - In Vivo

Borrel

Thursday 31 January 2019 - In Vivo

Back up

 

 

 

 

 

Openingstijden Prothok
(Gemini-Noord 1.60)

Openingstijden deze week (12-11 - 16-11)
Maandag
09:00 - 17:00
Dinsdag
09:00 - 17:00
Woensdag 
09:00 - 17:00
Donderdag 
09:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 17:00
 
  

 

 

 

Studievereniging der Biomedische Technologie  "Protagoras"

Technische Universiteit Eindhoven (TU/e)
Gemini-Noord 1.60
Postbus 513
5600 MB Eindhoven
Telefoon: 040 - 247 2758
E-mail:
bestuur@protagoras.tue.nl
www.protagoras.tue.nl