Events

30 January 2020

Borrel

3 - 6 February 2020

Wervingsdagen Career Street

6 February 2020

Gods of Prot Borrel

10 February 2020

EJC-activiteit: Cantus

12 February 2020

Kroegentocht Noctes Aureae

13 February 2020

Bandjesborrel

17 February 2020

Commissiebattle #3

19 February 2020

ExxonMobil excursion

20 February 2020

Carnavalsborrel

21 February 2020

Bruisende borrel

2 March 2020

Kandi-activiteit

5 March 2020

Après-ski borrel

5 March 2020

Borrel

9 March 2020

Sims activiteit
All events

Borrel

Thursday 30 January 2020 - In Vivo

31e actie: eerstejaars katerontbijt

Friday 31 January 2020 - Prothok

Wervingsdagen Career Street

Monday 3 - 6 February 2020 - Overig

Gods of Prot Borrel

Thursday 6 February 2020 - In Vivo

EJC-activiteit: Cantus

Monday 10 February 2020 - In Vivo

Kroegentocht Noctes Aureae

Wednesday 12 February 2020 - Overig

Bandjesborrel

Thursday 13 February 2020 - In Vivo

Commissiebattle #3

Monday 17 February 2020 - Overig

ExxonMobil excursion

Wednesday 19 February 2020 - Overig

Carnavalsborrel

Thursday 20 February 2020 - In Vivo

Bruisende borrel

Friday 21 February 2020 - In Vivo

Kandi-activiteit

Monday 2 March 2020 - Overig

Après-ski borrel

Thursday 5 March 2020 - In Vivo

Borrel

Thursday 5 March 2020 - In Vivo

Sims activiteit

Monday 9 March 2020 - Overig

Career Expo Wervingsdagen

Tuesday 10 - 11 March 2020 - Overig

St. Patricksdayborrel

Thursday 12 March 2020 - In Vivo

Borrel

Thursday 12 March 2020 - In Vivo

UBquiz

Monday 16 March 2020 - Overig

Borrellezing Enter

Tuesday 17 March 2020 - In Vivo

BMT-feest #3: Ik hou van Holland!

Wednesday 18 - 19 March 2020 - Villa Fiesta

Docent-award borrel

Thursday 19 March 2020 - In Vivo

Borrel

Thursday 19 March 2020 - In Vivo

COC: Career Trip

Friday 20 - 21 March 2020 - TBA

ProZAc cocktailworkshop

Monday 23 March 2020 - TBA

Commissie-infoborrel

Tuesday 24 March 2020 - In Vivo

ALV 31.3

Wednesday 25 March 2020 - Gemini-Zuid 4.24

Lustrumboek 18-19 verkoopborrel

Thursday 26 March 2020 - In Vivo

Borrel

Thursday 26 March 2020 - In Vivo

31e actie: eerstejaars

Tuesday 31 March 2020 - Overig

Borrel

Thursday 2 April 2020 - In Vivo

Borrel

Thursday 9 April 2020 - In Vivo

Borrel

Thursday 16 April 2020 - In Vivo

Interviewing Days Wervingsdagen

Monday 20 - 24 April 2020 - Overig

Bergkruipborrel

Thursday 23 April 2020 - In Vivo

Borrel

Thursday 30 April 2020 - In Vivo

Borrel

Thursday 7 May 2020 - In Vivo

Symposium

Tuesday 12 May 2020 - Corona zaal Luna

ALV 31.4

Monday 18 May 2020 - Gemini-Zuid 4.24

VerkiezingsALV 31.5

Wednesday 10 - 11 June 2020 - Overig

Back up

Openingstijden Prothok
(Gemini-Noord 1.60)

Openingstijden
Maandag
 12:00 - 17:00
Dinsdag
 09:00 - 17:00
Woensdag
 09:00 - 17:00
Donderdag
 09:00 - 17:00
Vrijdag  09:00 - 17:00

Studievereniging der Biomedische Technologie "Protagoras"

Technische Universiteit Eindhoven (TU/e)
Gemini-Noord 1.60
Postbus 513
5600 MB Eindhoven
Telefoon: 040 - 247 2758
E-mail: bestuur@protagoras.tue.nl
www.protagoras.tue.nl